Biz Kimiz ?

logo-piPi olarak 7 yılı aşkın süredir 100’den fazla firmaya Bilgi Teknolojileri ve İnternet Hizmetleri alanlarında çözümler üretmekteyiz.
Müşterilerimizden aldığımız %100 olumlu yorum ve refaranslar ile İşimizi doğru yaptığımıza olan inancımız artmakta, ilkelerimize bağlı kalarak daha güçlü bir firma yolunda ilerlemekteyiz. Tasarımlar her zaman özgün, müşterilerimizin ihtiyacını karşılar nitelikte ve etkileşimli bir şekilde hayata geçirilmiştir.

Neden Pi ?

Herkes rakiplerinden farklı olmak ister, Pi | Bilgi ve İnternet Çözümleri olarak, sektörünüzde fark yaratarak liderliğe adım atmanıza yardımcı oluyoruz. Küçük bütçe ve büyük yenilik imkanıyla hareket edip hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlarken bir taraftan da sizin gibi düşünüp size daima en ideal projeleri sunuyoruz.

Profesyonel ekibimiz, yaptıkları tasarımları yüksek kodlama teknolojilerini ve görsel sanatları en aktif biçimde kullanarak, bu konudaki yoğun tecrübeleri ile gerçekleştirmektedir.  Devamlı gelişerek bilgi ve internet teknolojileri alanlarında öncü olmayı hedefliyoruz. Bunları yaparken önceliği sizlere yani müşterilerimize veriyoruz. Etkili tasarlanmış bir projenin sizin internetteki iş hayatınızı, en iyi şekilde temsil edeceğinin bilincindeyiz.

Neler Yapıyoruz ?

Yüksek data kullanımı, internetin hayatımızda her alanına girmesi ile; bilginin kullanımına ve internet teknolojisine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Bu nedenle birçok işletme bilginin daha verimli kullanılması ve internet teknolojileri için geniş hizmet talebinde bulunur. Bizim sunduğumuz çözüm ise gelişme, estetik ve sürekli yenilediğimiz dinamik altyapımızla birlikte web sitelerinin yönetilebilmesidir.

Fark yaratan yüksek performansla çalışıp, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, müşteri memnuniyeti odaklı bir işletmeyiz. Bizimle çalışan her firmanın bizim için önemli olduğunu ve sektörlerle çalışma şeklimizi belirlediğini düşünüyoruz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İhtiyacımı en iyi şekilde anlayıp bana en doğru internet sitesini tasarladığınız için çok teşekkür ederim.
Çok Teşekkürler Pi
Merhaba, Pi 'dan ilk hizmet aldığımda beni bu kadar yüksek seviyelere taşıyacağını hayal bile edemezdim. Ne istediğimi çok iyi anlayan profesyonel yaklaşımları için çooook teşekkürler 🙂
Beklentilerimiz Üzerinde…