İNTERNET ARAMALARINDA ÜST SIRALARA YÜKSELİN

SEO (Search Engine Optimization) ile arama motorlarında üst sıralara yükselin. Arama motoru optimizasyonu SEO sitenizin aramalarda daha üst sıralarda çıkmasını sağlar. Sitenizin görünürlüğünü arttırın daha çok kişiye ulaşın,  daha çok adınızı duyurun, daha çok kazanın. Aramalardaki yerinizi kimseye kaptırmayın.

SEO'NUN FAYDALARI

Uzman bir ekiple çalıştığınız zaman bölgesel ve küresel bütün potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, dijital pazarlama alanındaki etkinliğinizi arttırabilir, uzun vadede marka bilincinizi oturtabilirsiniz. Uygun maliyeti de cabası.

ONLINE İTİBAR SAHİBİ OLMAK İÇİN SEO

Sitenizi en doğru şekilde arama motorunda üst sıralara taşıdığınız bir SEO sistemi yalnızca iş hacminizi arttırmakla kalmayacak ayrıca online marka itibarınızı da geliştiririp tanınmanıza da yardımcı olacaktır.

SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU

Sosyal medyada ne kadar aktif olduğunuza ve takipçi sayınıza bağlı olarak arama motorları ( google , yandex , Bing ) sizi daha üst sıralara çıkartır.  Sosyal medya yönetimiyle sitenizi canlı tutarak aramalarda üst seviyelerde yerinizi alabilirsiniz.

En yukarda, Hep Yukarda

  • One
  • Two

CANLI BİR SİTE

Sitenizin daha canlı ve güncel olması arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için önemli bir koşuldur. Sürekli yenilik ve güncellik sizi daha üst sıralara taşıyabilir.  Pi olarak arama motorlarından bunları takip edip sitenizi üst sıralara taşıyoruz.

  • Tablet
  • Bilgisayar
  • Telefon

SİZİ ARAYANLARA ULAŞMA GARANTİSİ

Müşterileriniz, markanızla ilgili arama sonuçlarında üst sıralarda olmanızı tercih edilirliğinizin yüksek olması ile bağdaştırır ve bu marka güveninin oluşmasına yardımcı olur. Aramalarda en çok bulunan site olmanıza yardımcı oluyoruz.

SEO'da başarılı olmak özenli bir plan ister.

Arama motorları tarafından tanınmak biraz uzun bir süreçtir. Hilelerle süreler bazen kısaltılabilse de bu riskli bir tekniktir. Arama motorları bunu fark edince sizi veritabanından kaldırıp itibarınızın düşmesine yol açacaklardır. Pi ailesi olarak uzman yollarla SEO hizmetini sağlamaktayız.

Doğru anahtar kelimeleri seçmeye özen gösterin

Hedef kitlenize uygun anahtar kelimeler seçmek her zaman yararınıza olacaktır. Böylelikle daha çok aranacak ve site trafiğinizi hızlandırmış olacaksınız. Anahtar kelimelerin seçiminde sizin de görüşlerinizi alıyor ve müşterilerinizle en kısa sürede iletişime geçmenize yardımcı oluyoruz.

Sitenin kullanışlısı makbuldür.

Arama motorları sayesinde sitenize ziyaretçi gelir. Kullanışlı ve kafa karıştırmayacak bir site tasarımıyla ziyaretçilerin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçinin ilgisini çeken bir site her zaman üst sıralarda olacaktır. Hedefinizdeki siteyi sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturuyoruz.

HEMEN BAŞLAYIN

Daha fazla bilgi istermisiniz ?

  • İsterseniz yandaki formu doldurarak müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

  • İsterseniz de destek sistemimize giderek size en uygun yardımı kendiniz de bulabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Cep Telefonunuz

Nezaman arayalım ?