DOĞRU REKLAM ANINDA SONUÇ

Potansiyel müşteriye ulaşmanın, onun ilgisini çekmenin yolu internet reklamlarından geçer. İnternet reklamlarıyla satışlarınızı arttırabilir , marka bilinirliğinizi yükseltebilirsiniz. Gezdikleri sitelerde çıkan reklamlar kullanıcının sizi tanımasına, onun ilgisini çekmenize yardımcı olacak. Siz sadece hedefinizi seçin, gerisini biz hallederiz.

BÜTÇEYE EN UYGUN REKLAM ANLAYIŞI

Kusursuz bir reklamın en güzel yanı cebinizle dost olmasıdır. Az maliyet ve yüksek kazanç internet reklamcılığının günümüzde en çok tercih edilen reklam yöntemi olmasında önemli bir role sahiptir. İhtiyacınızı karşılayacak kampanyaya, uygun maliyetle sahip olabilirsiniz.

HEDEF KİTLEYE TAM İSABET

İnternet reklamcılığının avantajlarından biri de, sizi seçeceğiniz hedef kitleye en kısa yoldan ulaştırmasıdır. Belirli bir hedef kitleye odaklanmış reklamlar, kampanyanızın başarılı olmasına yardımcı olur. İnternetin ulaşabildiği herkese siz de reklamlarınızla ulaşabilirsiniz.

DETAYLI RAPORLAMA & ANALİZ

İnternet reklamcılığı ölçülebilir bir yöntemdir. Kampanyanızı başarıya ulaştıracak yolda en küçük adımınızı bile gözlemleyebilirsiniz. Hedef kitlenizin reklamlarla nasıl bir etkileşime geçtiğine, bu kitleye ulaşılabilirlik düzeyine ve daha birçok bilgiye anında erişebilirsiniz.

Daha Popüler, En Güncel, Doğrudan Hizmet

  • One
  • Two

KAMPANYALARIN RAPORLANMASI VE YÖNETİLMESİ

İnternet reklamcılığında başarıya ulaşmak için programlı hareket edilmesi gerekir. Raporlama yöntemi ve veri analiz sistemlerimiz ile en ufak bir ayrıntıyı bile atlamadan sizin için çalışıyoruz.

  • Tablet
  • Bilgisayar
  • Telefon

GERİ DÖNÜŞLERİN BİLGİLENDİRİLMESİ

Bir hizmetin sağlanması sadece o hizmetin verilmesi değildir. Müşterilerden gelen geri dönüşlere de cevap ve hizmet vererek daha başarılı bir reklamcılık anlayışı yürütülür. Pi, bunu sizin adınıza yapar.

Size sitelere sizin adınıza reklamlar vererek doğru bir kampanya yönetimi sağlıyoruz.

Pi | Bilgi ve İnternet Çözümleri ekibi olarak firmanızın misyonuna en uygun internet sitelerinin taramasınu yaparak internet reklamlarınızın yönetimini sağlıyor, sizi hedefinize bir adım daha yaklaştırıyoruz.

Gelişen medya kullanımı ile internet reklamcılığı artık oldukça popüler.

Çok büyük firmaların da içerisinde bulunduğu internet reklamcılığı sektörü artık reklam piyasasında büyük bir pay edinmiştir. Siz de bu pastadan pay almak istiyorsanız gelin internet reklamcılığı hizmetinizi Pi olarak biz yürütelim.

Google Adwords hizmeti ile yerinizi siz belirleyebilirsiniz

İnternet reklamcılığının içinde vermiş olduğumuz Adwords hizmetiyle reklamınızın görüntüleneceği yeri seçer, kendinize uygun bir bütçe belirler ve reklamınızın etkisini ölçebilirsiniz. Geribildirim alınan bir hizmet kaliteli bir hizmettir ve Pi ekibi bunu yapar.

HEMEN BAŞLAYIN

Daha fazla bilgi istermisiniz ?

  • İsterseniz yandaki formu doldurarak müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

  • İsterseniz de destek sistemimize giderek size en uygun yardımı kendiniz de bulabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Cep Telefonunuz

Nezaman arayalım ?