SOSYAL MEDYADA SESİNİ DUYURANLARDAN OL

Sosyal medya internet üzerinde yapacağınız paylaşımların kullanıcıya en kolay ulaşacağı platformdur. Facebook, Instagram, Twitter, Google+; istediğiniz sosyal mecrada takipçi çoğaltın, bilinirliğinizi arttırın. Gelen yorumlar ve beğenilerle paylaştıklarınız daha da çok insan tarafından görülecek. Yaptığınız paylaşımlarla, kazanacağınız takipçilerle kalitenizi ortaya koyup en kolay yoldan tanıtımınızı yapabilirsiniz. Sosyal medya kanalınızı profesyonel ellere bırakmak ve başarıyı yakalamak sizin elinizde.

GLOBAL PLATFORM

Sosyal medya hesabınızdan binlerce müşteri ve kullanıcıya ulaşarak firmanızı daha iyi tanıtabilir ve pazarlayabilirsiniz. Bu sayede birçok kişiyle aktif halde kalarak marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

YENİ NESİLLERE BİLDİRİM GÖNDERİN !

Artık 7 den 70 e pek çok kişinin sosyal medyayı aktif bir biçimde kullandığını düşünürsek , sosyal medya hesapları olmayan firmaların çağın gereksinimlerini yakalayamadığını söyleyebiliriz. Bu yüzden Pi, sosyal medya hesaplarınızı en doğru ve güncel şekilde kullanarak takipçilerinizin sizden gelecek paylaşımları beklemesini sağlar .

PROGRAMLANABİLİRLİK

Bir firmanın sosyal medya hesabının aktif olmasıyla, hedef kitlesinin iletişim halinde olması, firmaya güven kazandırarak canlı kalmasını sağlar. Firmanızın ürettiği her ürün veya hizmet internet ortamında bir trend yaratabilir.

DİNAMİKLİK, ÖZGÜRLÜK ve KALICILIK

  • One
  • Two

DETAYLI ANALİZLER
VE RAPORLAMA

Pi olarak yönettiğimiz sosyal medya hesaplarınızda detaylı analizler ve raporlama yapıyoruz. Kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara geri dönüş sağlıyoruz. Sitenize kaç kişi girmiş, gönderiniz kaç kişiye ulaşmış görebilir ve raporluyoruz.

  • Tablet
  • Bilgisayar
  • Telefon

AKILLI ERİŞİM İMKANI

Yönettiğimiz hesaplara kullanıcılar pek çok yerden erişim sağlayabilir. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlara uyumlu hesaplar yönetiyoruz.

Periyodik içerikler

Pi olarak hesaplarınızı sürekli aktif tutuyoruz. Periyodik içeriklerimizle ilgi çekerek siteleriniz için özel canlılık sağlıyoruz

Firmalar arasındaki bildirim

Profesyonel hizmet anlayışını benimseyen Pi sosyal medya yönetimindeki aktifliği ile firmanıza olumlu referanslar sağlar. Bu sayede kullanıcılarla sürekli iletişim halinde kalır.

Kullanılırlık

Her gün özgün içeriklerle ve yeni bilgilerle firmanız adına canlı bir yönetim sağlayarak imajınızı tazeleyin.

HEMEN BAŞLAYIN

Daha fazla bilgi istermisiniz ?

  • İsterseniz yandaki formu doldurarak müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

  • İsterseniz de destek sistemimize giderek size en uygun yardımı kendiniz de bulabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Cep Telefonunuz

Nezaman arayalım ?