TOPLU MAIL’LE %100 BAŞARI

Artan medya ve internet kullanımı ile birlikte günümüzde e-mailing dijital pazarlamada önemli yöntemlerden biri haline gelmiştir. İstediğiniz zamanda hedef kitlenizdeki insanlara toplu maille ulaşabilir, maillerin verimliliğini, ulaştığı kişi sayısını, onlardan gelen dönütleri rapor olarak alabilirsiniz. Özel günlerde kampanya zamanlarında müşterilerinize onları unutmadığınız gösterebilir, reklamınızı yapabilirsiniz.

TOPLU GÖNDERİM SEÇENEĞİ

Tek bir tuşla tüm müşterilerinize ve hedef kitlenize düzenli olarak bültenlerinizi gönderebilir, onları kampanyalarınızdan haberdar edebilir ya da marka bilinirliğinizi arttırmak adına çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

HER FİRMAYA UYGUNLUK

Günümüzde e-mailing sistemini teknoloji, moda, alışveriş, finansal servisler, turizm, medya ve danışmanlık gibi birçok firma birebir iletişim için güçlü bir pazarlama stratejisi olarak kullanmaktadır.

UZUN VADEDE FAYDA

Toplu mail gönderimi kısa vadede firma bilinirliğinizi arttırmaya yönelik bir uygulamadır. Doğru zamanda doğru şekilde gönderilen mailler orta ve uzun vadede ise müşterilerin geri dönüş yani satış oranını arttırmaktadır.

Hızlı ve Tam İsabet

  • One
  • Two

SONUÇ RAPORLAMASI

E-mailing hizmeti sonrası hedef kitlenizin ne kadar kısmına ulaşabildiğinizi listenizden kaç kişinin mailinizi açtığını ve kaç kişinin bu maili okuduğunu somut bir şekilde görebiliyoruz. Böylelikle hedefinize ulaşmak için daha sağlıklı çözümler üretebilmenize yardımcı oluyoruz.

  • Tablet
  • Bilgisayar
  • Telefon

MOBİL UYUMLU GÖNDERİMLER

Günümüzde insanlar maillerini, bilgisayardan olduğu kadar mobil cihazlarından da kontrol edebilmektedir Kolay ve uyumlu gösterilemeyen mailler ile müşteri kaybı yaşamamanız için gönderilerinizin mobil cihazlara uygunluğunu sağlıyoruz.

E-mailing periyotları

Hedef kitlenizin  özelliklerini de göz önünde bulundurarak gönderi atılma sıklığını ayda iki defayı geçmeyecek şekilde sizinle beraber belirliyoruz ve bunların gönderimini yapıyoruz.

Dikkat çekici içerik

Konuyu tam olarak yansıtan, dil ve anlatım kurallarına uygun, dikkat çekici gönderiler hazırlayarak müşterilerinize etkileyici ve akılda kalıcı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Spam kutusuna düşmeyen mailler

Toplu e-posta gönderilerinin spam mailler kutusuna düşme sıkıntısını biliyoruz ve maillerin müşterilerinizin direkt olarak gelen kutularına gitmeleri için gerekli çalışmayı yapıyoruz.


HEMEN BAŞLAYIN

Daha fazla bilgi istermisiniz ?

  • İsterseniz yandaki formu doldurarak müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

  • İsterseniz de destek sistemimize giderek size en uygun yardımı kendiniz de bulabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Cep Telefonunuz

Nezaman arayalım ?