İNTERNET SİTENİZ KALİTENİZİ YANSITIR

Profesyonel bir şekilde hazırlanmış web sitenizle sanal ortamda siz de kendinize yer bulabilir, firmanızın imajını en doğru şekilde yansıtabilirsiniz.Web sitenizin kalitesi sizin kaliteniz demektir. Bu yüzden profesyonel bir web sitesi sizi ve kimliğinizi en iyi yansıtan ortam olacaktır. Profesyonel ellerde hazırlanacak bir web sitesi sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır.

Gelin sitenizi biz yapalım, kalitenizi herkes görsün.

SADELİK VE KULLANIŞLILIK

Kolay anlaşılır bir dilde, vermek istediğiniz mesajı kullanıcıya net bir şekilde anlatan, kullanıcının sizi tercih etmesini sağlayacak web siteleri tasarlıyoruz.

KREATİF TASARIM

Firmanızın sektörüne ve içeriğine uygun, gelişmiş, yaratıcı, farklı ve ilgi çekici tasarımlar yaparak firmanızın kalitesini sitenize yansıtıyoruz.

İŞLEVSELLİK

İşlevselliğin site tasarımı için oldukça önemli olduğunu ve kullanıcıyı doğrudan etkilediğini söyleyerek, firmanızın kolay anlaşılabilir ve ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

KULLANICI DOSTU TASARIMLAR

Sitenizin kullanışlı olması firmanıza pek çok avantaj sağlar. Müşterileriniz veya kullanıcılarınız için daha anlaşılır ve güvenilir bir firma haline gelirsiniz. Ayrıca kullanım kolaylığı sağladığından hedef kitlenizin dışında insanlara da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  • Google
  • YaHOO!
  • msn
  • Diğer

ARAMA MOTORLARINA UYGUNLUK

Profesyonel bir site için birden çok kriter önemlidir. Yüksek görsellik, kullanım kolaylığı, kaliteli ve özgün içerik gibi kriterler sitenizi arama motorlarına uygun hale getirir. Böylece daha profesyonel işlere imza atmış olursunuz. Pi, bütün bunları sizin yerinize düşünüp, tasarlayarak hayata geçirir.

Müşteri odaklı bir çalışma prensibi belirleyerek size uygun hareket ediyoruz.

Pi | Bilgi ve İnternet Çözümleri olarak her zaman müşteri memnuniyeti tabanlı bir anlayış benimsedik. Bunun içindir ki müşterilerimizle kurduğumuz sıcak temas sonucunda sağlam referanslar kazandık.

Tüm tarayıcılara uygun yazılım ve tasarımlar yapılır.

Pi uzman kadrosu her müşterinizin size eksiksiz ulaşmasını hedefler. Bunun için her tarayıcıya uygun yazılım ve tasarımlar yaparak müşterilerinizle iletişim devamlılığı sağlar.

HEMEN BAŞLAYIN

Daha fazla bilgi istermisiniz ?

  • İsterseniz yandaki formu doldurarak müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

  • İsterseniz de destek sistemimize giderek size en uygun yardımı kendiniz de bulabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Cep Telefonunuz

Nezaman arayalım ?